Hakkımızda

 Sektöre kazandırdığı kaliteli ve ekonomik hava filtrasyon ürünleriyle kendisini ispat etmiş olan firmamız tescilli EAF markası ile Endüstriyel fabrikalar, Boyahane tesisleri, Hastaneler, ilaç sektörü, laboratuarlar, alışveriş merkezleri ve gıda üretim fabrikaları vb. işletmelerin Klima-havalandırma, HVAC, ve AHU toz filtreleri konusunda faliyetlerini sürdürmektedir.
EAF Markası ile başlıca imalatını yaptığımız ürünler ;

*Kaset filtreler

*Elyaf filtreler

*Yıkanabilir filtreler

*A.Karbon filtreler

*Fan-Coil filtreleri

*Torba filtreler

*Yağ filtreleri

*Hepa filtreler

*Roof Top filtreleri

*AHU, Klima Santrali ve hücreli fan filtreleri

 Ertek filtre olarak geniş ürün çeşitliliğimizle birlikte bir endüstriyel işletmenin gereksinim duyduğu gerek standart gerekte özel ölçülerdeki hava filtrelerinin imalatını yapabilmekle birlikte modern teknoloji ile donanmış olan deneyimli teknik ekibimizle ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi içersinde uygun filtre seçimi, partikül ölçümleri, klima-havalandırma santrali periyodik bakımları, filtre değişim ve sızdırmazlk kontrolleri, Laminar flow bakımları, temiz oda mühendislik proje ve taahüt hizmetlerini verebilmekteyiz.
 Amacımız, müşterilerimizin gereksinim duyduğu ürün yada hizmeti her türlü teknik desteği sunarak uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sağlayabilmektedir. 

google analytics kodunuz